Uutuudet

Mary&May Vegaaninen niasiiniamidi-panthenoli-aurinkotyyny SPF50+ PA++++ - 25 g

Tuotenro: D29422
€33.99
 
Lisää ostoskoriin
Toimitusaika:  5-10 arkipäivää
  • Qliro Checkout
  • Nopeat toimitukset
Tuotetiedot

Esittelyssä on auringonhoito, jossa yhdistyvät korkea suoja ja ihoa rakastavat ainesosat: Mary&Mayn Vegan Niacinamide Panthenol Sun Cushion SPF50+ PA++++. Tämä kompakti aurinkosuojavoide on suunniteltu suojaamaan ihoa haitallisilta UV-säteiltä ja samalla ravitsemaan ja rauhoittamaan sitä sekoituksella hyödyllisiä ainesosia.

Tämän aurinkotyynyn ytimessä on niasiiniamidi, monipuolisuudestaan ja tehokkuudestaan tunnettu tehoaine. Niasiiniamidi on tunnettu siitä, että se auttaa hoitamaan erilaisia iho-ongelmia, kuten aknea, ikääntymislaikkuja, aknearpia, kuivuutta, laajentuneita ihohuokosia, juonteita, punoitusta, ruusufinniä ja ihon epätasaista koostumusta. Hellävaraisen luonteensa ansiosta se sopii kaikille ihotyypeille ja kaikenikäisille ja tarjoaa mullistavia tuloksia ilman ärsytystä.

Niasiiniamidia täydentää panthenoli, kosteuttava sankari, joka vahvistaa ihoestettä. Panthenoli toimii väsymättä estääkseen kosteuden menetyksen ja parantaakseen ihon kykyä säilyttää kosteus. Sen anti-inflammatoriset ominaisuudet edistävät myös rauhoittavaa ja parantavaa vaikutusta, mikä tekee siitä ihanteellisen kumppanin herkälle tai ärtyneelle iholle.

Natriumhyaluronaatti on hyaluronihapon muoto, joka tunkeutuu syvälle ja antaa iholle kestävää kosteutta, mikä takaa, että iho pysyy pulleana ja joustavana koko päivän.

Tässä aurinkotyynyssä ei ole kyse vain suojasta ja ravinnosta, vaan myös helppokäyttöisyydestä. Sen pienikokoinen, tyynyn muotoinen tuote sopii täydellisesti liikkeellä käytettäväksi, joten voit päivittää ja levittää aurinkosuojasi vaivattomasti, missä tahansa oletkin.

Niille, jotka suosivat fyysisiä aurinkovoiteita, tämä tuote on unelmien täyttymys. Aktiivisina aurinkosuodattimina siinä on sinkkioksidia ja titaanidioksidia, jotka tarjoavat laajakirjoisen suojan sekä UVA- että UVB-säteitä vastaan. Nämä mineraalisuodattimet ovat hellävaraisia iholle, joten ne sopivat erinomaisesti niille, joilla on herkkä iho tai jotka ovat alttiita punoitukselle.

Tämä 25 grammaa painava aurinkotyyny on välttämätön lisä päivittäiseen ihonhoitorutiiniin, etenkin jos arvostat korkeaa aurinkosuojaa yhdistettynä ihon ravitseviin etuihin.

Olitpa sitten menossa rannalle, hoitamassa asioita tai vain nauttimassa aurinkoisesta päivästä, Vegan Niacinamide Panthenol Sun Cushion SPF50+ PA++++ varmistaa, että ihosi on suojattu, kosteutettu ja hoidettu, kaikki yhdessä helppokäyttöisessä pakkauksessa.

Tämä teksti on käännetty automaattisesti, virheitä voi esiintyä.
8809670682040EAN:
  • Tekniset tiedo
  • Manuals & Datasheets
  • Reviews & Questions/Answers

Muut katsoivat myös