Täydellinen stereosarja
LS-100:n mukana toimitetaan kaksi erillistä kaiutinta, joista kumpikin tuottaa 10 W RMS-lähtötehon. Tämä takaa selkeän stereoäänen ja joustavat sijoitusvaihtoehdot parempaa kuuntelukokemusta varten.
Useita toistovaihtoehtoja
LS-100 tukee 33, 45 ja 78 kierrosta minuutissa, joten sillä voi toistaa lähes kaikkia levyformaatteja. Sen hihnakäyttöjärjestelmä vähentää ei-toivottua tärinää, ja automaattinen pysäytystoiminto auttaa pidentämään sekä vinyylin että kynän käyttöikää.
Nykyaikainen liitettävyys
Vinyylin lisäksi LS-100 tukee Bluetooth® 5.3 -suoratoistoa, jolloin käyttäjät voivat toistaa musiikkia langattomasti älypuhelimista tai tableteista. AUX-sisääntulo tarjoaa lisää yhteensopivuutta ulkoisten äänilähteiden kanssa, mikä takaa laajan käytettävyyden nykypäivän kuluttajille.
Kestävä ja tyylikäs muotoilu
MDF-koteloon rakennetussa ja keraamisella stereokasetilla varustetussa LS-100:ssa yhdistyvät kestävyys ja luotettava suorituskyky. Mukana toimitettu muovinen pölysuoja suojaa levysoitinta, kun sitä ei käytetä. Modernin mustan viimeistelyn ansiosta se sopii monenlaisiin sisustuksiin.
8711902091240EAN:
