Verbatim CHR-30EU1 USB Charger 30W with 1 x USB-C® PD 20W
Tuotenro: C65087
  • Charge up to 4 devices
  • 4-Port 30W PD 3.0 & QC 3.0 USB Wall Charger with fixed EU plug
Lisää ostoskoriin
Toimitusaika:  4-8 arkipäivää
  • Qliro Checkout
  • Nopeat toimitukset
Tuotetiedot
CHR-30EU1 USB Charger 30W with 1 x USB-C® PD 20W Black
Kokonaispaino:0.0206 kg
Laturin tyyppi:Seinälaturi
Lähtöporttien lukumäärä:4
Max Watt:30 W
Pikalataus:Ei
Takuu:2 vuotta
Tuotepaino:0.066 kg
Tuotteen korkeus:45.7 mm
Tuotteen leveys:91.2 mm
Tuotteen syvyys:27.5 mm