nexa MCMR-3000 Inbyggn.mott. På/Av 3000W Kron 2-ka
Tuotenro: C28679
Lisää ostoskoriin
Toimitusaika:  4-8 arkipäivää
  • Qliro Checkout
  • Nopeat toimitukset
Tuotetiedot
Nexa MCMR-3000 Inbyggnadsmottagare 2000W
- Styr På/Av, exempelvis belysning, elradiatorer och mindre motorer
- Mottagaren behöver både fas och nolla
- 16 minnesplatser per kanal
- Smart Mode* kompatibel
- Kompatibel med Nexa Bridge X och Nexa smart hub
Strömkälla: 220–240 VAC~50Hz
Max. last: 2 x 1500 resistiv last
Protokoll: System Nexa (433,92 MHz)
Räckvidd: Upp till 30 m
Minnesplatser: 2 x 16
Egenförbrukning: < 1 W i viloläge
IP klassificering: För inomhusbruk
Mått, B x H x D: 48 x 48 x 25 mm