Philips 40B1U5601H 40 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120 Hz dockningsbar bildskärm
Tuotenro: C63536
Lisää ostoskoriin
Toimitusaika:  5-8 arkipäivää
  • Qliro Checkout
  • Nopeat toimitukset
Tuotetiedot
Produktbeskrivning Philips 40B1U5601H - 5000-serien - LED-skärm - 40" - HDR
Enhetstyp LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 40"
Energiklass Klass G
Strömförbrukning (På-läge) 40,2 W
Seriell anslutning Ja
Paneltyp IPS
Bildförhållande 21:9
Standardupplösning UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelavstånd 0,26925 mm
Ljusstyrka 300 cd/m²
Kontrastförhållande 1200:1 / 50000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabel HDR10
Svarstid 4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd 16,7 miljoner färger (8-bitars)
Färgspektrum 102% NTSC (CIE 1976), 121% sRGB (CIE 1931)